FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

visit baltic100ofert

Apartament Młodej Sztuki RS2.11

Komfortowy 4 pokojowy apartament Młodej Sztuki o powierzchni 110m2 położony jest na 2 piętrze budynku wyposażonego w windę, przystosowany dla 8 osób. W apartamencie znajdują się 3 sypialnie, salon, 2 łazienki. Apartament, w którym jest galeria obrazów

Kormoran 23

Apartament w Świnoujściu przy promenadzie, blisko plaży, apartament z balkonem

Kormoran 22

Apartament 1 pokojowy typu delux położony w Świnoujściu w budynku Kormoran w dzielnicy uzdrowiskowej, blisko plaży i promenady.

Studio Margaret

Przytulne, jasne mieszkanie na pierwszym piętrze, idealne dla par. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta, 1,2 km do dzielnicy nadmorskiej.

Flotylla FL04

Apartament z 1-sypialną urządzony w marynistycznym stylu idealny dla pobytu max. 3 osób, wyposażony w łóżko małżeńskie oraz niewielkich rozmiarów sofę ( 70x160cm )

Apartpark Lividus LIV 101

Elegancki apartament typu studio o powierzchni 28m2 położony jest na I piętrze budynku LIVIDUS zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie Apartpark w dzielnicy nadmorskiej.

Apartament Teresa

Przestronny (85m2), dwupoziomowy apartament z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami (jedna z kabiną prysznicową) pokojem dziennym z aneksem kuchennym i dużym balkonem przygotowany na pobyt nawet 8 osób położony jest w cichej i zielonej części Świnoujścia

Sun Towers 135

Przestronny, nowocześnie urządzony apartament z dwoma sypialniami z widokiem na morze a także Centrum Miasta i Port o powierzchni 59m2 z bezpłatnym miejscem postojowym w hali garażowej.

Rezydencja Sienkiewicza  RS1.07

3-pokojowy apartament o powierzchni 62m2 usytuowany na I piętrze w Rezydencji Sienkiewicza I. Apartament przystosowany dla pobytu 6 osób.

Rezydencja Sienkiewicza RS1.11

3-pokojowy apartament o powierzchni 72m2 znajdujący się na II piętrze w Rezydencji Sienkiewicza II

Rezydencja Sienkiewicza RS1.12

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62m2 z dwiema sypialniami, pokojem dziennym z aneksem kuchennym.

Rezydencja Sienkiewicza  RS Yellow

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62m2 z dwiema sypialniami, pokojem dziennym z aneksem kuchennym.

Rezydencja Sienkiewicza RS1.21 Nautical

Komfortowy, 3 pokojowy apartament (71m2) położony jest na parterze budynku należącego do kompleksu Rezydencja Sienkiewicza. Składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z tarasem i aneksem kuchennym oraz łazienki i przedpokoju.

Rezydencja Sienkiewicza  RS1.27

Apartament rodzinny 3-pokojowy o powierzchni 72m2, przygotowany dla pobytu 6 osób.

Rezydencja Sienkiewicza z dużym tarasem RS1.30

Przestronny (53m2), komfortowy, bardzo dobrze wyposażony 2 pokojowy aprtament z tarasem położony jest na parterze 3 kondygnacyjnego budynku. Wejście do niego znajduje się na poziomie gruntu, zatem nie wymaga pokonywania schodów. Składa się z pokoju dzienn

Rezydencja Sienkiewicza RS1.31

Komfortowy, świetnie wyposażony apartament o powierzchni 53m2 znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku (dojście możliwe jest tylko schodami).

Rezydencja Sienkiewicza RS2.01

3-pokojowy apartament (72m2) dla 6 osób z dwiema sypialniami oraz pokojem dziennym z aneksem kuchennym. Apartament położony jest na parterze, z pokoju dziennego można wyjść na umeblowany taras.

Rezydencja Sienkiewicza RS2.17

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 55m2 w Rezydencji Sienkiewicza II. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z otwartą kuchnią i balkonem.

Rezydencja Sienkiewicza RS2.21

Przestronny (72m2) apartament z dwiema sypialniami i pokojem dziennym znajduje się na parterze budynku znajdującego się w obrębie kompleksu Rezydencja Sienkiewicza. Przygotowany  do pobytu dla 2 do 6 osób.

Rezydencja Sienkiewicza RS2.24

3-pokojowy apartament z dwiema sypialniami oraz pokojem wypoczynkowym z aneksem kuchennym. Idealny dla 6 osób.

Rezydencja Sienkiewicza Apartament Sławomira Mrożka z 2-sypialniami RS2.29

Komfortowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 62m2 położony jest na  3 piętrze budynku wyposażonego w windę. Składa się z dwóch sypialni i przestronnego pokoju dziennego z balkonem. Połaciowe okna obu sypialni skierowane są na północ.

Rezydencja Sienkiewicza Azjatycki  Superior z tarasem RS2.30

Przestronny (53m2), komfortowy, bardzo dobrze wyposażony 2 pokojowy apartament z tarasem położony jest na parterze 3 kondygnacyjnego budynku.

Rezydencja Sienkiewicza RS2.31

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Rezydencja Sienkiewicza.

Rezydencja Sienkiewicza RS2.34

2  pokojowy apartament (55m2 - III piętro)  składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni, dużego przedpokoju i łazienki z wc i kabiną prysznicową. Sypialnia z dużą szafą na ubrania, łożem małżeńskim z jednym materacem (160x200cm)

Rezydencja Bursztyn RB21

Apartament dwupokojowy o powierzchni 37,5m2 umiejscowiony na I piętrze w budynku z windą. Budynek znajduje się tuż przy Promenadzie (w zachodniej części, dzielnicy uzdrowiskowej, na przeciwko Tężni Solankowych ) .

Rezydencja Bursztyn RB34

Apartament z sypialnią oraz salonem z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni 38m2 umiejscowiony na IV piętrze w budynku  z windą. Ul. Żeromskiego znajduje się w pierwszej linii brzegowej Promenady, budynek położony jest na przeciwko Tężni Solankowy

Stella Baltic SB04

Apartament z pokojem dziennym z aneksem i sypialnią o powierzchni 47m2 znajdujący się na parterze budynku z windą.

Stella Baltic SB06

Apartament z pokojem dziennym, sypialnią i tarasem położony w dzielnicy uzdrowiskowej Świnoujścia. Do dyspozycji gości jest miejsce postojowe w hali garażowej.

Apartament MEWA Zdrojowa  68

Przestronny (70m2) apartament z oddzielną sypialnią, pokojem dziennym, balkonem i jadalnią położony w dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia, zaledwie 200m od plaży. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej ( w cenie ).

Trzy Korony KJ02

Apartament typu studio z tarasem ( 25m2) , znajdujący się na parterze w budynku umiejscowionym w samym centrum Promenady. Drzwi od tarasu usytuowane są od strony wschodniej a widok rozpościera się na wewnętrzny dziedziniec. W apartamencie mogą przebywać

Dom Łabędź  LA09

Duży apartament2-pokojowy ( 60m2 ) dla 6 osób znajdujący się na wysokim parterze w Domu Łabędź

Dom Łabędź LA14

Apartament dwu-pokojowy o powierzchni 40m2 położony na I piętrze Domy Łabędź w dzielnicy nadmorskiej.

Dom Łabędź  LA16

Apartament 2-pokojowy z sypialnią i pokojem z aneksem kuchennym o powierzchni 40m2 położony w dzielnicy uzdrowiskowej, w Domu Łabędź.

Dom Łabędź  LA20

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 40m2 znajdujący się na II piętrze w Domy Łabędź w dzielnicy nadmorskiej.

Dom Łabędź LA22

apartament 2-pokojowy o powierzchni 40m2, znajdujący się na II piętrze w Domu Łabędź w dzielnicy nadmorskiej.

Dom Łabędź LA24

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 40m2 znajdujący się na III piętrze w Domu Łabędź w dzielnicy nadmorskiej.

Żeromskiego ZE05

Komfortowy, dwupokojowy apartament znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą.

Żeromskiego ZE23

Apartament typu studio w dzielnicy nadmorskiej przy samej promenadzie.

Żeromskiego ZE24

Apartament typu studio dla 2 osób w dzielnicy nadmorskiej. Znajduje się na trzecim piętrze zabytkowego budynku przy promenadzie wyposażonego w windę.

Żeromskiego ZE34

Apartament typu studio dla 5 osób w dzielnicy nadmorskiej. Apartament typu Studio znajduje się na 4 piętrze (poddasze) w budynku z windą. Winda w budnyku dojeżdża do 3 piętra, by dostać się do apartamentu trzeba pokonać jedną kondygnację po schodach.

Żeromskiego ZE35

Apartament typu studio przy promenadzie. Znajduje się na 4 piętrze (poddasze) w budynku z windą. Winda w budnyku dojeżdża do 3 piętra, by dostać się do apartamentu trzeba pokonać jedną kondygnację po schodach.

Cesarskie CS741

Apartament typu studio, znajduje się na 3 piętrze budynku z windą. Przygotowany jest do przyjęcia 3 osób.

Nautilius 301

2 pokojowy apartament z sypialnią pokojem dziennym i balkonem położony w nowej części dzielnicy uzdrowiskowej. Do apartamentu przypisane jest miejsce postojowe na terenie posesji ( dodatkowo płatne ).

Nautilius 305

Apartament z pokojem dziennym i sypialnią  o powierzchni 40m2 znajduje się na III piętrze budynku wyposażonego w windę. Do apartamentu przypisane jest miejsce postojowe, znajdujące się na posesji ( obowiązuje rezerwacja i dodatkowa opłata).

Nautilius 306

Apartament z pokojem dziennym i sypialnią o powierzchni 40m2 znajduje się na III piętrze budynku wyposażonego w windę. Sypialnia wyposażona jest w łoże małżeńskie, szafki nocne z dwiema lampkami oraz przestronną szafę. Do apartamentu przypisane jest mie

Nautilius 310

Apartament z pokojem dziennym i sypialnią o powierzchni 40m2 znajduje się na III piętrze budynku wyposażonego w windę. Sypialnia wyposażona jest w łoże małżeńskie, szafki nocne z dwiema lampkami oraz przestronną szafę. Do apartamentu przypisane jest mie

Zdrojowa ZD05

Apartament o powierzchni 30m2 z przylegającym do niego ogródkiem, położony blisko plaży.

Willa Julia  JU14 Studio Mola

1-pokojowy apartament o powierzchni 25m2 położony 100m od promenady, przygotowany został na pobyt 2 osób. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i balkonem, przedpokoju i łazienki.

Bałtycka BA10

Jednopokojowy apartament (27m2) z balkonem przygotowany jest na pobyt 2 osób. Położony jest na parterze budynku. Składa się z pokoju z balkonem i aneksem kuchennym oraz łazienki.

Grunwaldzka GR100

Przestronny (54m2) 2 pokojowy apartament z oddzielną sypialnią, pokojem dziennym, kuchnią i łazienką położony w kamienicy w centrum miasta.

Wybrzeże Władysława IV, WW09

Przestronny, słoneczny apartament dwupokojowy położony na drugim piętrze budynku z windą. Okna oraz bakon wychodzą na stronę południową. Ponieważ budynek znajduje się w bezpośredniej bliskości Kanalu Piastowskiego, z okien rozpościera się piękny widok na

Wybrzeże Władysława IV, WW12

Słoneczny, dwupokojowy apartament położony na trzecim piętrze, posiadający balkon od strony południowej z pięknym widokiem na ujście Świny i port.

Wybrzeże Władysława IV, WW14

Słoneczny, dwupokojowy apartament położony na trzecim piętrze, posiadający balkon od strony południowej z pięknym widokiem na rzekę Świnę i port.

Wybrzeże Władysława IV WW37

Apartament z dwiema sypialniami i pokojem dziennym z widokiem na ujście Świny, port i Kanał Piastowski.

Wybrzeże Władysława IV WW38

2 pokojowy apartament położony na IV piętrze, posiadający balkon i okna od strony południowej, z których rozciąga się piękny widok na ujście Świny i port.

Willa Concha, Concha 40

Jednopokojowy apartament (36m2) z balkonem położony w centrum Świnoujścia, przy porcie i ujściu Świny. Przygotowany na pobyt 1-4 osób.

Nowa Flotylla NFL32

2 pokojowy apartament z oddzielną sypialnią, dużym balkonem z widokiem na ujście Świny.

Flotylla FL12

Apartament z oddzielną sypialnią i balkonem oraz miejscem postojowym. Położony w pobliżu Parku Zdrojowego

Apartament Klaudia

Apartament z balkonem z otwartą sypialnią na antresoli. Położony w odrestaurowanej historycznej kamienicy położonej w pobliżu Parku Szopena. Przygotowany na pobyt 4 osób.

Platan Tower Grey PT46

Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami w nowym kompleksie Platan Tower w Centrum Świnoujścia

Platan Tower PT53 - VICTORIA

Apartament 2-pokojowy w nowym budownictwie Platan Tower.

Platan WO03

Apartament 3-pokojowy z dużym, słonecznym tarasem w kompleksie Platan. W apartamencie są dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym , łazienkę z prysznicem. Parking w hali garażowej w cenie.

Platan WO05

Apartament 2-pokojowy na Osiedlu Platan.

Platan WO06

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 47,5m2 na Osiedlu Platan

Platan WO06B

Apartament posiada dwa balkony z czego na jednym z nich okresowo moga trwac prace izolacyjne. 3-pokojowy apartament o powierzchni 54m2 znajduje się na 2 piętrze budynku z windą położonym w obrębie nowoczesnego osiedla Platan.

Platan WO07

Przestronne (56m2) 2 pokojowe mieszkanie położone na II pietrze budynku znajdującego się w obrębie osiedla Platan. Składa się z pokoju dziennego z balkonem, sypialni, łazienki oraz osobnej kuchni .

Platan WO08

Komfortowy apartament 3-pokojowy z balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 71,5m2 urządzony w stylu skandynawskim, mieszczący się na Osiedlu Platan. Dwie oddzielne sypialnie i pokój dzienny.

Platan WO08F

Apartament z pokojem dziennym, sypialnią i otwartą kuchnią położony jest na drugim piętrze budynku leżącego w obrębie osiedla Platan.

Platan WO09

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 37,5m2 znajdujący się na Osiedlu Platan

Platan WO13

2-pokojowe (31m2) mieszkanie wakacyjne ze słonecznym balkonem mieści na 4. (ostatnim) piętrze wielorodzinnego budynku położonego w obrębie osiedla Platan.

Platan WO13C

1-pokojowy apartament (31m2) z aneksem kuchennym i balkonem położony jest na 4 (ostatnim) piętrze budynku wyposażonego w windę.

Platan CH04

Bardzo ładny apartament dwupokojowy (ok. 44m2) w ciekawej kolorystyce, z dużym balkonem położony jest na pierwszym piętrze budynku z windą na osiedlu Platan.

Platan CH06

Przestronny (52m2) apartament znajduje się na II piętrze budynku wyposażonego w windę.

Platan CH06B

2 pokojowy apartament o powierzchni 46m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni i łazienki z wanną.

Platan CH07

Dwupokojowy apartament z balkonem (52m2) znajduje się na 1 piętrze wyposażonego w windę budynku.

Platan CH10

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 47 m2 znajduje się na 2. piętrze budynku wyposażonego w windę. Składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Platan CH15

Przestronny (44m2) 2 pokojowy apartament z balkonem znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Bryza06

Apartament typu studio dla 2 osób, z przestronnym, umeblowanym tarasem.

Bryza18

Jednopokojowy (28m2) apartament położony na 2 piętrze wielorodzinnego budynku. Składa się z pokoju dziennego z balkonem, aneksu kuchennego oraz łazienki w wc i kabiną prysznicową.

Dębina DE34

Przestronny jednopokojowy apartament o powierzchni 40,0m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku wyposażonego w windę.

Malczewskiego ML03

2 pokojowy apartament z balkonem położony jest na parterze wielorodzinnego budynku.

Matejki MA05

2 pokojowy apartament (47m2) znajduje się na 1 piętrze wielorodzinnego budynku położonego przy ulicy Matejki (budynek bez windy, dojście tylko schodami).

Matejki 17, MA15

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 47m2  w nowym budownictwie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Chopina.

Matejki MA20

2 pokojowy apartament (32m2) znajduje się na 4 piętrze wielorodzinnego budynku położonego przy ulicy Matejki (budynek bez windy, dojście tylko schodami). Składa się z sypialni z łożem małżeńskim z jednym materacem (140x200cm) i szafą, pokoju dziennego,

Nowe Matejki NMA20B

Apartament 2-pokojowy 45m2 w nowym budownictwie przy ul. Matejki.

Matejki MA54

Apartament 2-pokojowy 38m2 nieopodal centrum miasta.

Róży Wiatrów SK26

2 pokojowy, słoneczny i komfortowy apartament (44m2) składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i oddzielnej sypialni.

 Róża Wiatrów Izabela  SK28

Stylowy i elegancki, trzypokojowy apartament zlokalizowany na III piętrze w Kwartale Róży Wiatrów. Apartament w Centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Niespełna 10min do dzielnicy nadmorskiej. Idealny dla turystów podróżujących ze zw

Róży Wiatrów SK30

2 pokojowy apartament z oddzielną sypialnią, przygotowany dla 4 osób

Gdyńska GD04

Dwupokojowy apartament ( 33m2 ) położony na wysokim parterze nowego budynku wielorodzinnego wyposażonego w windę.

Gdyńska GD06

Dwupokojowy (32m2) apartament położony jest na 2 piętrze wielorodzinnego budynku wyposażonego w windę. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Gdyńska GD07

1 pokojowy apartament z balkonem położony jest na II piętrze nowego wielorodzinnego budynku wyposażonego w windę.

Monte Cassino MC09

Jednopokojowy apartament z aneksem kuchennym i balkonem przygotowany dla 3-4 osób.

Bohaterów Września BW07

Duży (70m2) 3 pokojowy apartament znajduje się na 4 piętrze budynku położonego w centrum miasta przy deptaku. Przygotowany na pobyt 5 osób. W pobliżu znajdują kawiarenki, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

Bałtyk AK50

2 pokojowy apartament (30m2) znajduje się na 4 piętrze nowego budynku położonego w centrum miasta.

Paderewskiego PD09

Przestronny (54m2) 3 pokojowy apartament zaaranżowany w skandynawskim stylu, położony jest na parterze 4 kondygnacyjnego budynku.

Paderewskiego PD16

Dwupokojowy, jasny apartament o powierzchni 47m2 położony jest na III piętrze wielorodzinnego budynku.

Hołdu Pruskiego HP31

2 pokojowy apartament typu komfort o powierzchni 47m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wanną.

Dom Łabędź LA06

Jednopokojowy apartament (26m2), przygotowany do pobytu  2 osób, znajdujący się na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku.

Apartament Rycerska RC20

Apartament 2-pokojowy (60m2) w spokojnej dzielnicy Świnoujścia. Dwupokojowy (60m2) apartament położony w parterze jednorodzinnego domu szeregowego położonego w obrębie osiedla Rycerska.